برگزاری دوره های آموزشی در سازمان شما

راهکارهایی موثر برای افزایش فروش

راهکارهایی موثر برای افزایش فروش

فروشندگان حرفه ای همواره به دنبال یافتن راهکارهایی هستند که بتواند فروش شان را افزایش دهد. برای افزایش فروش راهکارهای متفاوت زیادی وجود دارد. من در اینجا سه راهکار موثر و بسیار ارزشمند را به شما معرفی می کنم. شما با استفاده از این سه راهکار می توانید فروش تان را متحول کنید.

 

راهکار اول:
با مشتری خود یک رابطه دوستانه برقرار کنید و با او دوست شوید و یا اینکه یک دوست شما را به مشتری معرفی نماید. به این نوع از فروش، فروش مبتنی بر رابطه می گویند. مردم به دوستان خود اعتماد زیادی دارند. پس از دوستان خود راحت تر خرید می کنند. با مشتریان تان دوست شوید.

 

راهکار دوم:
مساله و دغدغه مشتری را شناسایی کنید و برای مسائل مشتری راه حل ارائه کنید. در واقع در این راهکار خود را در موقعیت یک مشاور قرار دهید که به مشتری کمک می کند مسائل و دغدغه هایش را حل کند. به این نوع از فروش، فروش مبتنی بر مشاوره می گویند. مردم به مشاور شان بیشتر اعتماد دارند تا به یک فروشنده. پس برای مشتریان تان، یک مشاور عالی و قابل اعتماد باشید.

 

راهکار سوم:
به مشتریان تان کمک کنید چیزهایی ارزشمند در مورد بهبود کارشان بیاموزند. نکاتی را به آنها آموزش دهید که برای شان سودمند باشد و برای مشتریان تان ارزش آفرینی کند. به این نوع فروش، فروش مبتنی بر آموزش می گویند. در واقع برای مشتریان تان در جایگاه یک معلم قرار بگیرید. مردم به معلم شان اعتماد بیشتری دارند تا به یک فروشنده! معلمی فوق العاده و دوست داشتنی برای مشتریان تان باشید.

هر یک از این راهکارها می تواند برای شما فروشی چند برابری خلق کند و اگر بتوانید ترکیب این راهکارها را استفاده کنید، شما به یک فروشنده حرفه ای و موفق تبدیل می شوید.

 

منبع: کانال دکتر محمدرضا انصاری

درباره علی خویه

علی خویه مدرس دانشگاه، سخنران، مشاور، محقق و مجری سیستم هاو برنامه های بازاریابی، ارتباطات، تبلیغات، خلاقیت، تجارت و فروش – با بیش از 18 سال تجربه اجرایی، مولف و مترجم 12 کتاب مرجع، کاربردی و تخصصی، عضو انجمن های ملی و بین المللی، مجری و مشاور بیش از ۲۰۰ پروژه مختلف در سراسر کشور،دارای سابقه بیش از ۳۵۰۰۰۰ نفر ساعت دوره ها و کارگاه های آموزشی و کاربردی و اجرایی به سازمانها شرکت ها و موسسات ملی و بین المللی و همکاری های مختلف اجرایی و تخصصی با برندهای معتبر و مشهور بین المللی، مشاور ارشد مدیران عامل مطرح و برندهای معتبر، با ارایه بیش از ۱۰۰ ها عنوان مقاله تخصصی، سخنرانی در بیش از صد سمینار مختلف و سخنران برتر ده ها سمینار، مهمان و کارشناس برخی از برنامه های صدا و سیما، عضو هیات تحریریه نشریات مختلف و مشاور مدیران عامل مطرح و برتر شرکت ها و سازمان های ملی و بین المللی …….

پاسخی بنویسید

ایمیل شما منتشر نمی شود.

*

code

x

این مطلب را نیز بخوانید

۵ مهارت ضروری برای تبدیل شدن به یک مدیر فروش موفق

اگر در کسب و کار فروش محوری فعالیت می کنید، باید بدانید ...