برگزاری دوره های آموزشی در سازمان شما

نگرش فروشندگان حرفه ای

نگرش فروشندگان حرفه ای
.
بعنوان یک فروشنده حرفه ای عوامل بسیار زیادی بر عملکرد شما تاثیر دارد و سطح فروش را تعیین می کند. به نظر شما آیا “نگرش ” عامل تاثیر گذاری در فروش شما است؟

نگرش در واقع نوع نگاه شما به محیط و رخدادهای اطرافتان است. بعلاوه نگرش شما نوع نگاه تان به آینده و رخدادهای آتی را نیز دربر می گیرد.

بسیاری از فروشنده ها معتقدند عوامل واقعی بازار و واقع_گرایی است که تعیین می کند فروش آنها در چه سطحی باشد. بخشی از صحبت این فروشندگان می تواند صحیح باشید.

واقعیت این است که گرچه عوامل واقعی بازار می تواند بر فروش تاثیر گذار باشد لیکن قدرتمندتر از آن عوامل، نوع نگرش شما است.

فروشندگانی که دارای نگرش_مثبت هستند و خود را با عوامل منفی موجود در بازار سرگرم نمی کنند، به مراتب فروشندگان موفق تری هستند. آنها زود خسته نمی شوند، به راحتی ناامید نمی شوند و تا آخرین لحظه برای بدست آوردن فروش تلاش می کند.

بعلاوه فروشنده حرفه ای که دارای نگرش مثبت است، انرژی مثبت زیادی به مشتریانش منتقل می کند. شما می دانید که فروش یک فرآیند کاملا احساسی است. وقتی شما در مشتری احساسی خوشایند و مثبت ایجاد کنید، فرآیند فروش به مراتب راحت تر پیش می رود. به ویژه در شرایط رکود_اقتصادی که سطح انرژی منفی در جامعه بالاتر می رود، داشتن نگرش مثبت بعنوان یک عامل موثر در فروش، بسیار به فروشندگان تاکید و توصیه می شود.

شما نیز به عنوان یک فروشنده حرفه ای همواره با نگرش مثبت به دنیا نگاه کنید و به مشتریان تان انرژی_مثبت و حس شادی بیشتری بدهید

درباره علی خویه

علی خویه مدرس دانشگاه، سخنران، مشاور، محقق و مجری سیستم هاو برنامه های بازاریابی، ارتباطات، تبلیغات، خلاقیت، تجارت و فروش – با بیش از 18 سال تجربه اجرایی، مولف و مترجم 12 کتاب مرجع، کاربردی و تخصصی، عضو انجمن های ملی و بین المللی، مجری و مشاور بیش از ۲۰۰ پروژه مختلف در سراسر کشور،دارای سابقه بیش از ۳۵۰۰۰۰ نفر ساعت دوره ها و کارگاه های آموزشی و کاربردی و اجرایی به سازمانها شرکت ها و موسسات ملی و بین المللی و همکاری های مختلف اجرایی و تخصصی با برندهای معتبر و مشهور بین المللی، مشاور ارشد مدیران عامل مطرح و برندهای معتبر، با ارایه بیش از ۱۰۰ ها عنوان مقاله تخصصی، سخنرانی در بیش از صد سمینار مختلف و سخنران برتر ده ها سمینار، مهمان و کارشناس برخی از برنامه های صدا و سیما، عضو هیات تحریریه نشریات مختلف و مشاور مدیران عامل مطرح و برتر شرکت ها و سازمان های ملی و بین المللی …….

پاسخی بنویسید

ایمیل شما منتشر نمی شود.

*

code

x

این مطلب را نیز بخوانید

۵ مهارت ضروری برای تبدیل شدن به یک مدیر فروش موفق

اگر در کسب و کار فروش محوری فعالیت می کنید، باید بدانید ...